Расписание уроков

Расписание уроков

Расписание уроков на І полугодие 2019-2020 учебный год

Күні

Пар

КГРЭС-101

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Физика

Сырбаева Қ.М.

34

II

Қазақ тілі

Альсуйеуова Г.С.

34

III

Орыс тілі

Турганбаева Н.У.

34

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

34

 

 

Сейсенбі

I

 

Физика

Сырбаева Қ.М.

34

II

 

Математика

Рахов Ү.С.

34

III

 

Қазақ әдебиеті

Альсуйеуова Г.С.

34

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

 

Физика

Сырбаева Қ.М.

34

II

 

Информатика

Рахова Ү.С.

34

III

 

Биология

Махамбетова С.К.

34

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

II

 

Химия

Турсунова А.Б.

34

 

III

Шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

34

IV

 

 

 

Жұма

I

 

Математика

Рахова Ү.С.

34

II

 

Химия

Турсунлва А.Б.

34

III

 

Орыс әдебиеті

Турганбаева Н.У.

34

IV

 

 

Сенбі

I

Қоғамтану

Жиенгазинва А.Д.

34

 

II

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

 

III

Алғашқы әскери дайындық

Бутагарин А.З.

34

IV

 

 

        

 

 

Күні

Пар

КГОЭ-102

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Математика

Рахова У.С.

28

II

Дүние жүзі тарихы

Калкаманова Г.Т.

28

III

Орыс тілі

Искалиева Э.Н.

28

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

28

 

 

Сейсенбі

I

 

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

II

 

Орыс әдебиеті

Турганбева Н.У.

28

III

 

Шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

28

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

28

 

 

Сәрсенбі

I

 

Дүние жүзі тарихы

Калкаманова Г.Т.

28

Математика

Рахова Ү.С.

II

 

Физика

Ибраева А.С.

28

III

 

Химия

Турсунова А.Б.

28

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Математика

Рахова Ү.С.

28

II

 

Қазақ әдебиеті

Альсуйеуова Г.С.

28

 

III

 

Физика

Ибраева А.С.

28

География

Тургамбаева А.Т.

28

IV

 

 

 

Жұма

I

 

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

28

 

География

Тургамбаева А.Т.

II

 

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

III

 

Қазақ тілі

Альсуйеуова Г.С.

28

IV

 

 

Сенбі

I

Алғашқы әскери дайындық

Бутагарин А.З.

28

 

II

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

28

 

III

География

Тургамбаева А.Т.

28

IV

 

 

  

 

Күні

Пар

КГЭМ-103

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

II

Математика

Рахова Ү.С.

46

III

Дүние жүзі тарихы

Калкаманова Г.Т.

46

IV

 

46

 

 

Сейсенбі

I

 

Математика

Рахова Ү.С.

46

II

 

Орыс тілі

Искалиева Э.Н.

46

III

 

Химия

Турсунова А.Б.

46

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

 

Орыс әдебиеті

Турганбаева Н.У.

46

II

 

География

Тургамбаева А.Т.

46

III

 

Шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

46

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

46

 

 

Бейсенбі

 

 

I

 

Физика

Ибраева А.С.

46

II

 

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

 

III

 

Қазақ тілі

Жакина С.Б.

46

IV

 

46

Жұма

I

 

Физика

Ибраева А.С.

46

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

II

 

Информатика

Мухиядинова С.М.

46

III

 

Қазақ әдебиеті

Жакина С.Б.

46

IV

 

 

Сенбі

I

Қазақ тілі

Жакина С.Б.

46

Қазақ әдебиеті

Жакина С.Б.

 

II

Алғашқы әскери дайындық

Бутагарин А.З.

46

 

III

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

46

IV

 

 

 


Күні

Пар

ПЧ-104

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

22

II

Электроника және схемотехника негіздері

Тулемисова Н.М.

22

III

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

22

II

 

Салық және салық салу

Альжанова Д.С.

22

III

 

Қаржылар

Маханова А.Т.

22

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

22

II

 

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

22

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

III

 

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

22

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

 

 

I

 

Электроника және схемотехника негіздері

Тулемисова Н.М.

22

II

 

Салық және салық салу

Альжанова Д.С.

22

Электр байланыс желілері және жүйелері

Бегалиева А.К.

III

 

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

22

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

22

Жұма

I

 

Электроника және схемотехника негіздері

Тулемисова Н.М.

22

II

 

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

III

 

Қаржылар

Маханова А.Т.

22

IV

 

 

Сенбі

I

Электр байланыс желілері және жүйелері

Бегалиева А.К.

22

II

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

 

III

Қаржылар

Маханова А.Т.

22

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

КГКИП-105

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

География

Тургамбаева А

13

II

Алғашқы әскери дайындық

Бутагарин А.З

13

III

Математика

Ү.С.Рахова

13

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Орыс әдебиеті

Турганбаева Н.У.

13

II

 

Дүние жүзі тарихы

Калкаманова Г.Т.

13

III

 

Қазақ тілі

Жакина С.Б.

13

Қазақ әдебиеті

Жакина С.Б.

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

 

 

II

 

Физика

Сырбаева Қ.М.

13

III

 

Математика

Рахова Ү.С.

13

IV

Орыс тілі

Турганбаева Н.У. Искалиева Э.Н.

13

 

 

Бейсенбі

 

 

 

I

 

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

13

II

 

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

III

 

Химия

Турсунова А.Б.

13

IV

 

 

 

 

 

Жұма

I

 

Шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

Байтасова Д.Б.

13

II

 

Қазақ тілі

Жакина С.Б.

13

III

 

Қоғамтану

Жиенгазина А.Д.

13

Физика

Сырбаева Қ.М.

IV

Өзін-өзі тану

Юсупова А.К.

13

Сенбі

I

Информатика

Мухиядинова С.М.

13

II

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

 

III

Қазақ әдебиеті

Жакина С.Б.

13

IV

 

 

 

 

 

День недели

Пара

КГТЭР-106

Аудитория

 

 

Понедельник

I

Начальная военная подготовка

Бутагарин А.З.

43

II

Физика

Ибраева А.С.

43

III

Химия

Турсунова А.Б.

43

IV

 

 

 

 

Вторник

I

 

Математика

Байсанова Т.Б.

43

II

 

Казахская литература

Жакина С.Б.

43

III

 

Всемирная исория

Калкаманова Г.Т.

43

IV

 

 

 

 

Среда

I

Математика

Байсанова Т.Б.

43

II

 

Физическая культура

Исмурзин Ж.И.

с/з

III

 

Русский язык

Турганбаева Н.У.

43

IV

 

 

 

 

Четверг

I

 

Обществознание

Гришина Н.Б.

43

II

 

Русская литература

Турганбаева Н.У.

43

III

 

Русский язык

Турганбаева Н.У.

43

Обществознание

Гришина Н.Б.

 

 

Пятница

IV

 

43

I

 

Русская литература

Турганбаева Н.У.

43

Физика

Ибраева А.С.

II

 

Казахский язык

Альсуйнуова Г.С.

Искалиева Э.Н.

43

III

 

Информатик

Рахова У.С.

Мухиядинова С.М.

43

IV

 

 

Суббота

I

Физическая культура

Исмурзин Ж.И.

с/з

II

География

Тургамбаева А.Т.

43

 

III

Иностранный язык

Изтлеуова Ж

Байтасова Д.Б.

43

IV

Самопознание

Юсупова А.К.

43

 

  

Күні

Пар

КГРЭС-201

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Кәсіби орыс тілі

Искалиева Э.Н.

42

II

Информатика

Мухиядинова С.М.

42

III

Сандық қондырғылар және МПЖ

Ибраева А.С.

42

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Информатика

Мухиядинова С.М.

42

II

 

Сандық қондырғылар және МПЖ

Ибраева А.С.

42

III

 

Кәсіби орыс тілі

Искалиева Э.Н.

42

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

II

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

42

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

III

 

Техникалық сызу

Амиргалиев Т

42

Электрлік тізбек теориясы

Ибраева А.С.

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

42

II

 

Электрлік тізбек теориясы

Ибраева А.С.

42

III

 

Электроника және схемотехника негіздері

Шакирова А.Х.

42

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Техникалық сызу

Амиргалиев Т

42

II

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

42

III

 

Электроника және схемотехника негіздері

Шакирова А.Х.

42

IV

 

 

Сенбі

I

Техникалық сызу

Амиргалиев Т

42

II

Информатика

Мухиядинова С.М.

42

 

III

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

КГОЭ-202

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

41

II

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

41

III

Информатика С.М.

Мухиядинова С.М.

41

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

II

 

Информатика

Мухиядинова С.М.

41

III

 

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

41

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

 

41

II

 

Байланыс желілері және коммутация жүйелері

Бегалиева А.К.

41

III

 

Электроника және схемотехника негіздері

Сағынжанқызы А

41

IV

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

41

 

 

Бейсенбі

I

 

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

Искалиева Э.Н.

41

II

 

Информатика

Мухиядинова С.М.

41

III

 

Электроника және схемотехника негіздері

Сағынжанқызы А

41

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Электрлік тізбек теориясы

Сапина Н.Я.

41

II

 

Техникалық сызу

Амиргалиев Т

41

III

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж

41

IV

 

 

Сенбі

I

Электрлік тізбек теориясы

Сапина Н.Я.

41

II

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г

41

Техникалық сызу

Амиргалиев Т

 

III

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

IV

 

 

 

 

 

Күні

Пар

КГЭС-203

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Электротехниканың теориялық негіздері

Ибраева А.С.

32

II

Өнеркәсіптік электроника негіздері

Сағынжанқызы А

32

III

Техникалық механика негіздері

Темірмұқанова Г.А.

32

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Электротехниканың теориялық негіздері

Ибраева А.С.

32

II

 

Техникалық механика негіздері

Темірмұқанова Г.А.

32

III

 

Өнеркәсіптік электроника негіздері

Сағынжанқызы А

32

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

Электротехниканың теориялық негіздері

Ибраева А.С.

32

II

 

Электротехниканың теориялық негіздері

Ибраева А.С.

32

III

 

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

32

II

 

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

III

 

Сызу

Амиргалиев Т

32

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

32

II

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

32

III

 

Сызу

Амиргалиев Т

32

IV

 

 

Сенбі

I

Кәсіби шет тілі

Байтасова Д.Б.

32

II

Кәсіби шет тілі

Байтасова Д.Б.

32

Қазақстан тарихы

Калкаманова Г.Т.

 

III

Сызу

Амиргалиев Т

32

IV

 

 

 

 

 

Күні

Пар

ПЧ-204

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Бухгалтерлік есеп және банктік есептілік

Бимырза Р

12

II

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

III

Пошта байланысын ұйымдастыру және пайдалану

Умарова А.Ж.

12

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Экономика және пошта байланыс кәсіпорындағы жоспарлау

Сатыбалдиева А.З.

12

II

 

Пошталық кассалық операциясын автоматтандыру және компьютерлендіру

Умарова А.Ж.

12

III

 

Мерзімді баспасөз басылымдарын тарату және жеткізу

Умарова А.Ж.

12

IV

 

12

 

 

Сәрсенбі

I

 

 

II

 

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

12

III

 

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

Искалиева Э.Н.

12

IV

Мәдениеттану

Калкаманова Г.Т.

12

 

 

Бейсенбі

I

 

Экономика және пошта байланыс кәсіпорындағы жоспарлау

Сатыбалдиева А.З.

12

II

 

Пошталық кассалық операциясын автоматтандыру және компьютерлендіру

Умарова А.Ж.

12

III

 

Мерзімді баспасөз басылымдарын тарату және жеткізу

Умарова А.Ж.

12

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Пошталық кассалық операциясын автоматтандыру және компьютерлендіру

Умарова А.Ж.

12

II

 

Бухгалтерлік есеп және банктік есептілік

Бимырза Р

12

III

 

Пошта байланысын ұйымдастыру және пайдалану

Умарова А.Ж.

12

IV

 

 

Сенбі

I

Философия негіздері

Отаралиева Г

12

II

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

Искалиева Э.Н.

12

Экономика және пошта байланыс кәсіпорындағы жоспарлау

Сатыбалдиева А.З.

 

III

Бухгалтерлік есеп және банктік есептілік

Бимырза Р

12

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

КИП-207

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

М3

II

Құқық негіздері

Альжанова Д.С.

М3

III

Өнеркәсіптік электроника негіздері

Тампилов Б.Н.

М3

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

Искалиева Э.Н.

М3

II

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

М3

III

 

Технологиялық өлшемдер мен бақылау-өлшеу аспаптары

Қалиева А.А.

М3

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

Құқық негіздері

Альжанова Д.С.

М3

II

 

Өнеркәсіптік электроника негіздері

Тампилов Б.Н.

М3

III

 

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Өнеркәсіптік электроника негіздері

Тампилов Б.Н.

М3

II

 

Кәсіби шет тілі

Изтлеуова Ж.А.

М3

Құқық негіздері

Альжанова Д.С.

III

 

Дене тәрбиесі

Исмурзин Ж.И.

с/з

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу

Искалиева Э.Н.

М3

II

 

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

М3

III

 

Философия негіздері

Отаралиева Г

М3

IV

 

 

Сенбі

I

Кәсіби орыс тілі

Турганбаева Н.У.

М3

II

Философия негіздері

Отаралиева Г

М3

III

Технологиялық өлшемдер мен бақылау-өлшеу аспаптары

Қалиева А.А.

М3

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

КГРЭС-301

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Радиотехника және антенналар негіздері

Шакирова А.Х.

31

II

Еңбекті қорғау

Каржауова Г.М.

31

III

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Байланыс желісінің қондырғылары

Каржауова Г.М.

31

II

 

Байланыс желілері және коммутация жүйелері

Бегалиева А.К.

31

III

 

Метрология, стандарттау және сертификаттау

Шункова Л.А.

31

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

Сандық және талшықты оптикалық беру жүйелері

Нурмагамбетова Б.У.

31

II

 

Байланыс желісінің қондырғылары

Каржауова Г.М.

31

Еңбекті қорғау

Каржауова Г.М.

III

 

Сандық коммутация жүйелері

Шакирова А.Х.

31

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Сандық коммутация жүйелері

Шакирова А.Х.

31

Радиотехника және антенналар негіздері

Шакирова А.Х.

II

 

Мәліметтерді беру желілері

Нурмагамбетова Б.У.

31

Сандық байланыс желілері

Нурмагамбетова Б.У.

III

 

Электрбайланысын басқару кешендері

Бегалиева А.К.

31

 

 

Жұма

IV

 

 

I

 

Байланыс желілері және коммутация жүйелері

31

II

 

Сандық байланыс желілері

Нурмагамбетова Б.У.

31

III

 

Метрология, стандарттау және сертификаттау

Шункова Л.А.

31

IV

 

 

Сенбі

I

Мәліметтерді беру желілері

Нурмагамбетова Б.У.

31

II

Құқық негіздері

Альжанова Д.С.

31

III

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

31

Электрбайланысын басқару кешендері

Бегалиева А.К.

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

КГОЭ-302

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Цифрлық тарату жүйесі PDH

Жулдубаева А.А.

14

II

Сандық коммутация жүйелері

Шакирова А.Х.

14

III

Радиотехника және антенна негіздері

Сапина Н.Я.

14

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Сандық коммутация жүйелері

Шакирова А.Х.

14

II

 

Еңбекті қорғау

Каржауова Г.М.

14

III

 

Дене тәрбиесі

Зайтжанов Ә.С.

с/з

IV

 

 

 

 

Сәрсенбі

I

Радиотехника және антенна негіздері

Сапина Н.Я.

14

Метрология, стандарттау және сертификаттау

Шункова Л.А.

II

 

Құқық негіздері

Альжанова Д.С.

14

III

 

Сандық қондырғылар және МПЖ

Сапина Н.Я.

14

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Метрология, стандарттау және сертификаттау

Шункова Л.А.

14

II

 

Сандық қондырғылар және МПЖ

Сапина Н.Я.

14

III

 

Еңбекті қорғау

Каржауова Г.М.

14

IV

 

 

 

 

 

Жұма

I

 

Метрология, стандарттау және сертификаттау

Шункова Л.А.

14

II

 

Мәдениеттану

Калкаманова Г.Т.

14

III

 

Радиорелейлі және спутникті беру жүйелері

Ибраева А.С.

14

IV

 

 

Сенбі

I

Әлеуметтану және саясаттану негіздері

Кадешов Н

14

II

Радиорелейлі және спутникті беру жүйелері

Ибраева А.С.

14

III

Бірінші реттік телекоммуникация желілерін техникалық пайдалану

Ибраева А.С.

14

IV

 

 

  

 

День недели

Пара

КГОЭ-303

Аудитория

 

Понедельник

I

Охрана труда

Каржауова Г.М.

21

II

Цифровые системы передачи PDH

Жулдубаева А.А.

21

III

Цифровые устройства и МПС

Шункова Л.А.

21

IV

 

 

 

 

Вторник

I

 

Физическая культура

Балмагамбетов А

с/з

II

 

Метрология, стандартизация и сертификация

Шункова Л.А.

21

III

 

Радиорелейные и спутниковые системы передачи

Ибраева А.С.

21

IV

 

 

 

 

Среда

I

Метрология, стандартизация и сертификация

Шункова Л.А.

21

Основы радиотехники и антенны

Сапина Н.Я.

II

 

Цифровые системы коммутации

Тулемисова Н.М.

21

III

 

Основы права

Умарова А.Ж.

21

IV

 

 

 

 

Четверг

I

 

Основы радиотехники и антенны

Сапина Н.Я.

21

II

 

Цифровые устройства и МПС

Шункова Л.А.

21

III

 

Основы политологии и социологии

Аккалиев С

21

IV

 

 

 

 

 

Пятница

I

 

Охрана труда

Каржауова Г.М.

21

II

 

Радиорелейные и спутниковые системы передачи

Ибраева А.С.

21

III

 

Цифровые системы коммутации

Тулемисова Н.М.

21

IV

 

 

 

Суббота

I

Технические обслуживание первичных сетей телекоммуникации

Ибраева А.С.

21

II

Метрология, стандартизация и сертификация

Шункова Л.А.

21

III

Культурология

Аккалиев С.Ж.

21

IV

 

 

 

  

Күні

Пар

КГЭМ-305

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

с/з

II

Электр өлшеулер

Темірмұқанова Г.А.

44

III

Экономика негіздері

Альжанова Д.С.

44

IV

 

 

 

 

Сейсенбі

I

 

Электр өлшеулер

Темірмұқанова Г.А.

44

Релелік қорғаныс

Пангалиева Н.Б.

II

 

Электр машиналар

Кудабаева Г.К.

44

III

 

Кәсіпорындарды электрмен қамсыздандыру

Темірмұқанова Г.А.

44

IV

 

44

 

 

Сәрсенбі

I

Электр машиналар

Кудабаева Г.К.

44

II

 

Релелік қорғаныс

Пангалиева Н.Б.

44

III

 

Экономика негіздері

Альжанова Г.К.

44

Кәсіпорындардың электр жабдықтары

Шункова Л.А.

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Дене тәрбиесі

Балмагамбетов А

44

II

 

Кәсіпорындарды электрмен қамсыздандыру

Темірмұқанова Г.А.

44

III

 

Кәсіпорындардың электр жабдықтары

Шункова Л.А.

44

IV

 

44

 

 

 

Жұма

I

 

 

44

II

 

Электржетектегі энергия тиімділігі

Темірмұқанова Г.А.

44

III

 

Әлеуметтану және саясаттану негіздері

Кадешов Н.К.

44

Электр жабдықтарын жөндеу,реттеу және сынақтау

Кудабаева Г.К.

IV

Кәсіпорындардың электр жабдықтары

Шункова Л.А.

44

Сенбі

I

Электр жабдықтарын жөндеу,реттеу және сынақтау

Кудабаева Г.К

44

II

Әлеуметтану және саясаттану негіздері

Кадешов Н.К.

44

III

Электржетектегі энергия тиімділігі

Темірмұқанова Г.А.

44

IV

 

 

 

 

Күні

Пар

ТЭС-309

Аудитория

 

Дүйсенбі

I

Жылу электр станциялары және құбырлар

Пангалиева Н.Б.

М1

II

Турбиналы жабдықты жөндеу және қызмет көрсеті

Пангалиева Н.Б.

М1

III

Сала экономикасы

Маханова А.Т.

М1

IV

 

М1

 

 

Сейсенбі

I

 

 

М1

II

 

Жылу электр станциялары және құбырлар

Пангалиева Н.Б.

М1

III

 

Турбиналы жабдықты жөндеу және қызмет көрсету

Пангалиева Н.Б.

М1

Жылу энергетикасындағы техникалық үрдісін автоматтандыру

Пангалиева Н.Б.

IV

Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық жабдығын таңдау

Пангалиева Н.Б.

М1

 

 

Сәрсенбі

I

Қазандық жабдықты жөндеу және қызмет көрсету

Пангалиева Н.Б.

М1

Қазандық жабдықты жөндеу және қызмет көрсету

Пангалиева Н.Б.

II

 

Сала экономикасы

Маханова А.Т.

М1

III

 

Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық жабдығын таңдау

Пангалиева Н.Б.

М1

IV

 

 

 

 

Бейсенбі

I

 

Қазандық жабдықты жөндеу және қызмет көрсету

Пангалиева Н.Б.

М1

II

 

Жылу энергетикасындағы техникалық үрдісін автоматтандыру

Пангалиева Н.Б.

М1

III

 

Сала экономикасы

Маханова А.Т.

М1

IV

 

М1

 

 

 

Жұма