Кружки, спортивные секции

Кружки, спортивные секции

 

«Бекітемін»

Ақтөбе байланыс және электротехника колледжінің директоры

                  ____________ С.И.Корыкбаев                

«____»___________ 2019ж.

 

Ақтөбе байланыс және электротехника колледжінде

 спорттық секцияларды өткізу

 КЕСТЕСІ

 

Спорт түрі өткізілетін күндері

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жауапты оқытушылар

1

Волейбол (ер бала)

14 00-1530

 

 

 

 

 

Ә.С.Зайтжанов

Волейбол (қыз бала)

  

 

 

 

     14 00-1530

 

Ә.С.Зайтжанов

2

Баскетбол (ер бала)

 

   14 00-1530

 

 

 

 

А.У.Балмагамбетов

Баскетбол (қыз бала)

 

 

 

14 00-1530  

 

 

А.У.Балмагамбетов

3

Тоғыз құмалақ

 

 

 

14 00-1530

 

 

Ә.С.Зайтжанов

4

Үстел тенисі

14 00-1440  

 

 

 

 

 

А.У.Балмагамбетов

5

Шағын-футбол

                                       

 

 

 

 

14 00-1530

Ә.С.Зайтжанов

6

Оқытушылар үшін денсаулық күні

 

 

14 00-1530

 

 

 

Кәсіподақ Э.Н.Искалиева оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары    М.С.Канбаев

7

Шаңғы

 

 

14 00-1530

Қыс бойы

 

14 00-1530

                                        

Ж.И. Исмурзин А.У.Балмагамбетов

Ә.С.Зайтжанов

8

Шахмат

                                       

 

14 00-1530

 

 

 

Ж.И. Исмурзин

9

Жеңіл атлетикалық кросс

 

14 00-1530

 

 

Жыл бойы

14 00-1530

 

 

Ж.И. Исмурзин А.У.Балмагамбетов

Ә.С.Зайтжанов

10

Гір спорты

1445-1530

 

 

 

 

 

Ж.И. Исмурзин

 

 

                                

Дене тәрбиесінің жетекшісі:                      Ж.И.Исмурзин

                                                                                                                                                    

 

 «Бекітемін»

Ақтөбе байланыс және электротехника колледжінің директоры

____________ С.И.Корыкбаев

 «____»___________ 2019 ж.

 

 

2019-2020 оқу жылына арналған Ақтөбе байланыс және электротехника колледжінің

 спорттық іс-шараларының жоспары

 

Спорт түрі

Мерзімі

Өткізетін орны

Қатысушылар мен командалар

Жауапты оқытушылар

 

 

ұлдар

қыздар

 

 

 

1

Үстел тенисі

Қыркүйек

Қыркүйек

Спорт зал

І-ІІ-ІІІ курс

Балмагамбетов А.У.

2

Тоғыз құмалақ

Қазан

Қазан

Спорт зал

І-ІІ-ІІІ курс

ЗайтжановӘ.С.

3

Шахмат

Қазан

Қазан

Спорт зал

І-ІІ-ІІІ курс

Исмурзин Ж.И.

4

Баскетбол

Қараша

Қараша

Спорт зал

І-ІІ курс

Балмагамбетов А.У.

5

Шаңғы

Қаңтар

Қаңтар

Спорт алаңы

І курс

Исмурзин Ж.И. Балмагамбетов А.У. ЗайтжановӘ.С.

6

Волейбол

Ақпан

     Ақпан

Спорт зал

І-ІІ курс

Зайтжанов Ә.С.

7

Шағын футбол

Сәуір

       Сәуір

Спорт алаңы

І-ІІ курс

ЗайтжановӘ.С.

8

Жеңіл атлетика

Сәуір

Сәуір

Спорт алаңы

І-ІІ-ІІІ курс

Исмурзин Ж.И.

Балмагамбетов А.У. ЗайтжановӘ.С.

9

Туризм

Мамыр

Мамыр

Спорт алаңы

І курс

Исмурзин Ж.И. ЗайтжановӘ.С.

 

 

Дене тәрбиесінің жетекшісі:                      Ж.И.Исмурзин